Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtét hány éves...

Lézeres szemműtét hány éves kortól?

Figyelt kérdés
Lézeres szemműtétet hány éves kortól végeznek? Jelenleg 19 éves vagyok és szeretném megműttetni a szemem, annyit tudok hogy 20 alatt nem végeznek egyáltalán látáskorrekciós műtétet mert addig változik az ember szeme, de például 21-22 évesen lehetséges már ilyen műtétet végezni?

2021. okt. 26. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam amikor megcsinálták
2021. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azóta is élesen látsz nem? Nekem -1es a szemem persze ez nem sok még de nagyon szeretném már megműttetni.
2021. okt. 27. 08:14
 3/6 Dávid ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy változott-e a dioptriád az elmúlt években.

Egy optikában ezt 10 perc alatt megállapítják.


Ha nem, akkor műthető vagy.


A műtét vagy PRK (teljesen biztonságos, extrém fájdalmas és hosszú gyógyulás) vagy Femto lézeres (biztonságos, kismértékű fájdalom és rövid gyógyulási idő).


Persze az utóbbi 2x annyiba kerül. Your choice.

2021. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, 12 éve tökéletes
2021. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 évesen csinálták a Sasszemklinikán, azóta is tökéletes.
2021. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szemdoki82 ***** válasza:
75%

Tisztelt Kérdező,


Azt, hogy az elmúlt időszakban történt-e romlás, azt sajnos sehol sem tudják megállapítani. Ezt csak Ön tudhatja, abból, hogy a régi szemüvegével jól lát-e, vagy ha elmegy egy vizsgálatra erősebbet adnak-e.

Ha nem történt romlás, jó a régi szemüveg, akkor elvégezhető a műtét.

2022. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!