Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lézeres szemműtétem volt, de...

Lézeres szemműtétem volt, de kifogyott az antibiotikumos szemcseppem az irodában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem láttam, hogy a tubusban a végét járja az antibiotikumos csepp, de még tudtam 1x nyomni a szemembe, de még 3 óránként kellene. Otthon van a bontatlan. Vegyek a patikában valami mást?


Egy hete volt éppen a műtét. Műkönny még van.



#antibiotikum #szemcsepp #lezeres szemműtét
2021. nov. 4. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Ezt kérdezd meg attól ki műtött, ha eléred telefonon.
2021. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Egy hét után már ne pánikolj emiatt. Nekem is volt ilyen műtétem, elfelejtették feltenni a felhőbe, másnap a kontrollon már azt mondták nem is kell.
2021. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
64%
Cseppents műkönnyet és majd otthon az antibiotikumosat amint hazaérsz. 1 hét után már nem gáz ha kimarad 1x. Emlékeim szerint egy hét után úgyis csökkentik az adagot.
2021. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, még egy kicsit tudtam délben kipréselni a tubusból, de végülis asszem kibírtam.
2021. nov. 4. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!