Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért fáj a szemem és a...

Miért fáj a szemem és a fejem, ha erősen oldalra nézek?

Figyelt kérdés
Pár napja fáj a homlokomnál a fejem, ha erősen jobbra, balra, fel vagy le nézek. Azt vettem észre, hogy oldalra nézni sokkal fájdalmasabb, és maga a szemem is fáj ettől. Szemüveges vagyok, és a szemüvegem már nem elég erős, de korábban is romlott már a szemem, volt hogy több hónapig nem volt lehetőségem erősebb lencsét szerezni, mégsem tapasztaltam semmi ehhez hasonlót igazából sohasem. Annyit még hozzátennék, hogy valószínűleg arcüreggyulladásom van, amit a fülemben is érzem, meg úgy nagy általánosságban az egész fejemben, de így a Covid ideje alatt nagyon nehéz orvoshoz rohangálni ilyenekkel. Valakinek van valami ötlete arra, hogy itthon, házilag hogyan tudnám ezt elmulasztani? Esetleg valamilyen gyógyszerrel? Semmit sem tudok csinálni tőle, csak feküdni egész nap. Előre is köszönöm!

2021. nov. 9. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem úgy hangzik, hogy a gyulladás ráment az izmaidra. Sajnos tudtommal ezt csak orvos által kiirt vényes gyógyszerrel lehet gyógyítani. Tudnánk mondani dolgokat, amivel enyhítheted de az csak felületi kezelés lenne.
2021. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!