Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap délelőtt a szemembe...

Tegnap délelőtt a szemembe repült egy fekete bogár. Nem az a kis pici, de nem is nagyon nagy. Viszont bármit csinálok nem múlik el, érzem hogy ott van szúr, irritál. Csepegtettem, vízzel mostam ki de semmi. Valakinek tipp?

Figyelt kérdés
Alig bírtam aludni is mert becsukni alig tudom a szemem annyira szúrja. Én parázós típus vagyok már minden komoly dologra gondoltam, hogy mit okozhatott a bogár🤣 légyszi nyugtassatok meg

#szem #bogár #szúrás #irrtiál #szemembe ment
2021. nov. 20. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes lenne elmenni orvoshoz. Vagy benne maradt egy darab a szemedben, amit nem sikerült kiöblíteni, vagy megkarcolta a szemed felszínét. Utóbbi a jobbik eset, az 1-2 napig még kellemetlen, aztán magától elmúlik.
2021. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!