Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision Expressnél kontaktlencs...

Vision Expressnél kontaktlencse csináltatás?

Figyelt kérdés

Ha Vision Expressnél megyek szemvizsgálatra, kell előtte szemüveget csináltatni, vagy anélkül is lehet kontaktlencsém?


Pár hónapja az Ofotértnél voltam időpontot foglalni szemvizsgálatra és azt mondták, előtte egy szemüveget is kell csináltatnom, amit 3 hónapig hordanom kell és csak utána lehet szó kontaktlencséről....Mondtam,hogy kb. egy éve lett új szemüvegem, mire azt mondták, attól még romolhatott a szemem azóta, úgyhogy szerintük szükséges lenne újat csináltatnom náluk🙃


Attól félek, a Vision Expressben is megpróbálnak majd rámtukmálni egy szemüveget. Mondjuk egy ismerősöm ma mesélte, hogy ő anno, évekkel ezelőtt ott csináltatott kontaktlencsét és nem kellett szemüveget is csináltatnia, csak megcsinálták a szemvizsgálatot és 2 nappal később mehetett a próbalencséért...Csak ez ugye évekkel ezelőtt volt.


Van, aki esetleg a közelmúltban volt a Vision Expressnél kontaktlencse-ügyben? Nem próbáltak titeket szemüvegre is rábeszélni?


2021. nov. 24. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, ha esetleg még aktuális: VE-ban csináltattam, semmit se kérdeztek, de 10 nap volt a probalencse, utána tíz kb mire megjött a rendes. Gyors és szerintem korrekt áron volt, semmit se okoskodtak, alleeban voltam, vizsgálat kb olyan hogy neked kell eldönteni mikor jó, mert annyira nem viszik túlzásba, ellenben ezerszer megkérdezik hogy érzed a lencsében magad stb.


Probalencseben egy órát 'kellett' nézelődni majd visszamenni, hogy milyen, ha jó akkor rendelik.

2022. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, még aktuális :D Köszi a választ! Akkor szerintem náluk csináltatok.
2022. jan. 11. 02:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!