Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mikor este felsotetben vagyok...

Mikor este felsotetben vagyok fekete folt szeru villanasokat latok. Masnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Pl ha a plafont nezem.felvillannak aztan eltunnek. Szemeszeten multheten voltam es minden rendben. Uvegtesti homalyaim vannak de ezek a foltok nem azok. Ezek villognak es eltunnek. Neurologian 1 eve voltam koponya mr vizygalaton. Akkor az is negativ volt.Mi lehet a baj?
2021. nov. 29. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejfajas nincs? Ha lenne akkor migren elotti aura lehetne a tunet.
2021. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs fejfajas
2021. nov. 29. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
másnak nincs ilyen
2021. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a neurológián (ideggyógyászat) azt mondták, hogy kimerültségtől is lehet, (sok ülőmunka, ill. számítógép, tv, telefon, olvasás, tanulás, - és emellett kevés fizikai terhelés és kevés mozgás sajnos ez kiválthatja) az agy a sok terheléstől elfárad, - (ülésnél rosszabb a vérkeringés, a kevesebb vér-oxigénszint is.) Nekem használt, hogy pár perc mozgást beiktattam napközben is és lefekvés előtt fél órával már nem tévézek, csak zene,(az jól kikapcsolja az agyat) egy kis torna, mozgás, nyújtás. Rá lehet jönni, hogy mi okozza, ha figyeled a tested. Üdv. Mami71
2021. dec. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!