Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemem alatt időről időre...

A szemem alatt időről időre megjelenik pár kisebb piros folt és kisebb dudor. Volt másnak is hasonló?

Figyelt kérdés
Általában csak az egyik szemem alatt (inkább csak a szemem külső része alatt) jelennek meg kb havonta. Nem fáj, néha picit viszket és általában gyorsan elmúlik. Főleg ébredés után van ez egy ideig, de most tegnap este is előjött és még pirosabb volt mint szokott. Ma reggelre elhalványodott de egy pici dudor megmaradt a szemem külső sarkában. Van valaki akinek hasonló tünetei vannak?
2021. dec. 2. 06:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Arpa. Nekem is szokott lenni, bar csak evente 1-2x, ilyenkor kamillateaba aztatott vattaval torolgetem, elmulik 1-2 nap alatt.

Ha neked ennyire gyakori, akkor erdemes lenne orvost felkeresni szerintem.

2021. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!