Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez lehet agyrák előjele?

Ez lehet agyrák előjele?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 21 éves vagyok. Már több mint 10 éve rövidlátó vagyok, nagyon rossz a látásom. Az egyik szemem sokkal hamarabb romlik, a látásom is rosszabb vele, és sokszor fáj. A szemgödörnél fáj, és néha kiterjed azon a részen a homlokomba is. A szememen nincs látható elváltozás. Csak a fájdalom zavar, félek, hogy ez gyógyíthatatlan agyrák előjele. Kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? A szemészetre menjek ezzel a problémával?

2021. dec. 9. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szemészetre kéne menned. Nem jártál még ezzel szemésznél???

Az agydaganat ennél sokkal durvább tüneteket okoz...

2021. dec. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De igen jártam, 1 évvel ezelőtt voltam legutóbb, de ott azt mondták, hogy nincs semmi baj a szememmel, pihentetni kell. De én már nem tudom mit higgyek. Mondjuk akkor pont megütöttem a szemgolyómat a telefonnal, amiatt voltam. Ez a fájdalom most magától jön.
2021. dec. 9. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, az agyrák ennél tényleg sokkal durvább. Szemészeti probléma ez, legközelebb mindenképp alapos dokit keress fel, ne olyat, aki 5 perc után kidob!
2021. dec. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?"

Szemészorvosnak elég sok. Időpont 3 hónap, maszeknál kettő. Mond el neki mindezt, ha ő bármire gyanakszik elküld további vizsgálatokra.

Szemész előtt 1-2 héttel háziorvostól kérj vérvételre beutalót, illetve vegyél otthonra egy felkaros vérnyomásmérőt és csinálj vérnyomásnaplót.

2021. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Miért kell a szemgolyódat telefonnal ütögetni ? Szemüveget viselsz-e ?
2021. dec. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5# "Miért kell a szemgolyódat telefonnal ütögetni?"


Ahány ház, annyi szokás.

2021. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem az agyrák, hanem a hipochondria előjele!


Ha ilyen problémáid vannak a szemeddel, miért nem állsz kezelés alatt a SZEMÉSZETEN???

2021. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Vérvételem a múlthéten volt, minden rendben vele.

Az a szemgolyó ütögetés úgy sikerült, hogy háton fekve kiesett a kezemből a teló és rá esett a szememre 🥺

Igazatok lehet, köszi a válaszokat, kérek időpontot szemésznél ígyis-úgyis.

2021. dec. 9. 11:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg magánban? Ott nem kell hónapokat várni.
2021. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!