Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit is jelent ez most pontosan?

Mit is jelent ez most pontosan?

Figyelt kérdés

Tavaly csinaltattam egy szemuveget, a jobb sima uveg volt, a bal pedig -0.5. Kicsit homalyosabban lattam mar vele, nyaron elmentem megint vizsgalatra, ahol azt mondtak, mindket szemem romlott -0.25, azaz a jobb lett -0.25, a bal pedig -0.75. Ahoz a szemvizsgalatomrol papirt nem kaptam. Viszont most csinaltattam uj szemuveget (vizsgalat nem volt, csak uj szemuveget vettem, es a 4 honapos receptet kaptam meg) es a papiron amit (vegre) kaptam az all, hogy sph +0.00 mindket szemben, cyl -0.25 mindket szemben.

Akkor most csak cilinderes es sima lencsevel benne? Vagy hogy is van ez?

Vagy csak egy adott fokban van benne/bennuk az a -0.25 es -0.75 ertek?


2021. dec. 16. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát mi nem tudjuk megmondani neked, hogy hányas a szemed, és mik vannak a papírjaidon. Miért nem kérdezel rá arra, hogy magyarázzák el? Menj el szemészorvoshoz, az a biztos.
2021. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!