Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi baja a szememnek? Nem tud...

Mi baja a szememnek? Nem tud fókuszálni?

Figyelt kérdés

Suliban vettem észre, hogy ha sokáig nézek közelre, akkro távolna nagyon sokáig borzalmasan látok. Ha sokat nézek távolra akkor egy idő után jó. Elég csak pár másodpercig közelre néznem és kész, elromlott.


Suliban: ülök a padban, nézem a táblát: szuper, látom, minden oké. Lenézek a füzetemre, írok pár sort, felnézek: mi a franc, maszatokat látok, konkrétan nem tudom elolvasni ami oda van írva.


ilyenkor 2 méterig látok jól, utána semmi. Ha nézem a füzetemet, kicsöngetnek, kimegyünk a teremből nem látom a termek fölötti feliratot, hogy melyik terem.


Voltam szemészeten, nem tudtak adni pontos adatot, mert változik a szemem folyton. Megmérték, egy adott értéket produkáltam. Néztem egy kicsit a telefonomat, újra megmérték és sokkal rosszabb eredmény született. Elküldtek, mert 4-szer mértek és annyira különböző eredmények jöttek ki, hogy felesleges ilyenre gyártani szemüveget.


2021. dec. 29. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkomodációs görcsre tippelnék. Nem telefonozol emellett túl sokat pl ?
2021. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dehogyis, nincs rá időm,hajnal 5-kor kelek, hogy beérjek suliba, 4-ig bent vagyok, utána 2 óra út haza, már este 6 van és SEMMIT nem fordítottam magamra. ELmegyek edzésre, este 8 van mire hazaérek, megvacsorázok, fél 9, fürdök, 10. és még nem is tanultam :D
2021. dec. 30. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
És azon a 2x2 óra úton mit csinálsz?
2021. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmit, ülök a vonaton és a buszon. AZ, hogy néha előveszem a telefonomat szerintem igazán nem árt meg. ez napi pár perc.
2021. dec. 30. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi nem. Furcsa.
2021. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!