Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ennek az oka?

Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől de néha ha egy éles vagy kiálló tárgyat látok (pl. körző hegye, ceruzahegy, könyvszéle), ilyen kellemetlen érzésem támad, (nem tudom leírni, kicsit arra tudom hasonlítani, amikor zavarja a szemed a fény és nem bírsz odanézni) és nem bírok odanézni neg mindig eszembejut hogy megszúrhatja a szemem, meg zavarja. El kell takarnom valamivel, de utána elmúlik.

Ez már kiskoromtól így van.

Egyszer utaztam rokonommal a buszon és akkor is zavarta a szemem a buszban a kiálló üveg az ülés előtt. Sokáig hunyorogtam és megijedt hogy rosszul vagyok.

Miért lehet ez?



2022. jan. 10. 17:01
 1/9 A kérdező kommentje:
De csak néha jön elő
2022. jan. 10. 17:01
 2/9 anonim válasza:
Ez elég érdekes..
2022. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt vettem eszre, ha nem gondolok rá, akkor nincs.
2022. jan. 15. 16:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg amikor órán írni kell, a tollnak a hegye is szokta irritálni. Nagyon rossz. Mindig a szemem alá kell tenni a kezem, akkor jobb.
2022. jan. 15. 16:07
 5/9 anonim válasza:
Ez durva èn mostanaban sok mindenen elbambulok elsotetul gyakran elottem mjnden par masodpercig.
2022. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már elmúlt
2022. jan. 20. 22:37
 7/9 anonim válasza:
elmúlt? csak így a semmiből?
2022. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, de szerintem pszichés lehet
2022. febr. 8. 17:03
 9/9 anonim válasza:

biztos, de szerintem vigyázz vele.

ne próbáld meg kényszeríteni magad, kerüld az ilyen (él*s , sz*rós) tárgyakat messziről.

Én is így vagyok a vérrel

2022. febr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!