Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az Ofotértben most mennyibe...

Az Ofotértben most mennyibe kerülnek a kontaktlencsék?

Figyelt kérdés

Barna szemem van, és kék dioptriás kontaktlencsére szeretnék váltani a szemüveg helyett, mert nem szeretem már hordani.

Ez kb mennyibe fog nekem kerülni?



2022. jan. 19. 03:03
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

A sima, ami nincs beszínezve azok olyan 10.000-20.000ft között van 3 hónapra. Na ez attól is függ, hogy milyen erősségű, fajtájű, dioptrias kell majd neked.

Mivel eddig szemüveges voltál először is keresd fel a szemészedet és beszélj vele, mert nem úgy van, hogy csak mész, megveszed és haza viszed.

Kapni fogsz egy probalencsét, amivel be is tanulsz ott a szemészeten. Ha az jó, akkor az lesz a megfelelő számodra, ha nem akkor kaaspz majd egy újat.

Ha sikerült megtalálni, ami jó neked, akkor rendelsz belőle. Az árat azt a 3 havira írtam, utána újat kell vinni, mivel eg lencsét 30 napig hordhatsz. Vannak belőle napi, de az nagyon nem éri meg, fél évesek és évesek is. Én most gondolkodom, hogy éveset rendelek, és akkor le lesz tudva egy időre.

És még a plusz költségek. A folyadék hozzá 3000-4000ft. Persze lehet olcsobbat is venni a dm, rossman ilyen helyeken, de én nem szoktam. Nekem fél évig elég szokott lenni most már, de az elején kb 4 hónapig volt elég.

Mivel te színezetted szeretnél az szerintem még drágább lesz.

Elvileg ha neten rendelsz és nem boltba veszed, akkor olcsobb.

2022. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. jan. 20. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!