Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Duzzadt szemhéjjal meddig...

Duzzadt szemhéjjal meddig lehet várni az orvosig?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Tegnap este vettem észre hogy a bal szemhéjam felvan dagadva, egy kis helyen piros is. Nem könnyezik , nem csipás, csak fáj ahogy pislogok, illetve olyan érzés mint amikor nagyon álmos vagyok és már fáj a szemem az álmosságtól. Ma sajnos nem tudtam eljutni orvoshoz vele, hétfőig ha nem múlik el akkor elmegyek mindenképp.Addig is mit csináljak vele? Kenjek rá valamit vagy forraljak kamillát rá? Volt màr valakinek ilyen??Előre is köszönöm
2022. febr. 18. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hideg kamillateával borogasd. Ha nem múlik, orvos.
2022. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De a kamilla ne menjen BELE a szemedbe, mert sajna kiszárítja. Csak bőrre
2022. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nalam is volt ilyesmi, leginkabb akkor amikor veletlenul piszkos kezzel dorzsoltem meg a szemem, en nem kentem ra semmit, par nap utan magatol elmult. Ha enyhitened a duzzanatot akkor en is kamillas borogatast ajanlanek ra
2022. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!
2022. febr. 19. 03:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!