Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez a szemhéjamon?

Mi lehet ez a szemhéjamon?

Figyelt kérdés

Este éppen a szememben nyúltam aztán éreztem a jobb szemhéjamon egy dudort. Nem nagy nincs felvetni széles nem is puklisodik legfeljebb 2 mm, de úgy tapogattam befelé dudorotik elég kemény. Biztos, hogy a szemhejamról no mert ha mozgazom a szemem nem mozog vele. Ne is érzem fogalmam nincs, hogy vettem észre az este közepén amikor már félalomban vagyok. Még ha pislogok akkor se érzem. Az alakja olyasmi mint egy tojás aminek az alja az orrom felé mutat teteje megy enyhén belemegy a szemhéjamba a fülem irányába. Megnéztem tükörben semmit nem lehet látni belőle. Mi lehet ez? Egy napot még várok hátha elmúlik utánna mennek szemészet vagy valahova.


Aki nem szelet orvasni:

Befelé dudorodó nagyon kicsi és érzéketlen tojás alakú kinoves van a szemhéjam belő felén vagy közepén csak befelé dudorodó. Mi ez?



2022. febr. 21. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
árpa?
2022. febr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Árpa.
2022. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utánna néztem lehet, hogy tényleg az. Köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 21. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit. Elmulik hamar. Jobbulast. 🍀
2022. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

5

Köszi! Már van is krémem rá.

2022. febr. 21. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:
👌Akkor még gyorsabb lesz így. 🙂
2022. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!