Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse.?

Kontaktlencse.?

Figyelt kérdés
Sziasztok,annyira unom már a szemüveget, állandóan bepárásodik,törölgetni kell, napszemüveget fel se tudok venni mert akkor nem látok, kontaktlencsèn gondolkozom, nektek bevált?, Mennyibe került kb?, Jobb,kènyelmesebb mint a szemüveg?.
2022. márc. 27. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be. De nekem durván rossz a szemem és vastag, kemény lencse kellett.

Ha nem annyira rossz a szemed, akkor nagyon jó és kényelmes lencsék vannak már. De mivel mindenki más és más, ki kell próbálni.

2022. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El sem tudnám képzelni kontaktlencse nélkül. Napszemüveget imádom. A legjobb lágy szilikont veszem meg a legmagasabb oxigénáteresztőset Bausch and Lomb. A 2 szemre a kontaktlencse meg folyadék, szemcepp kb. 25.000 ft.
2022. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szemprobléma miatt csak (kemény)kontaktlencsével tudják a látásom korrigálni, így nincs választási lehetőségem. Ha választhatnék hibrid megoldás mellett döntenék: szemüveget és lencsét is hordanék, alkalomtól függően. Kell a szemnek a pihenés, tehát a kontaktlencse állandó viselésre nem jó, ha esetleg fáradtabb, gyulladt a szem, pollenszezonban az allergiásoknak nem is ajánlott.
2022. márc. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Purevision 2HD-t használok már 5+ éve, én csak ajánlani tudom. Nem bírom elviselni a szemüveget, így meg olyan, mintha nem is lenne semmi baj a látásommal, nagyon szeretem.
2022. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon élvezem, hogy van. Ettől függetlenül én hordok szemüveget este, vagy ha éppen nem megyek sehová, mert úgy jobb azért a szemnek, de sokkal kényelmesebb, hogy nincs szemüveg az orromon, ami párásodik, vizes lesz vagy nem süt a szemembe a nap (napszemüveg).

Én havi lencsét használok, olyan 22ezer fél évre, ha netről rendelek kb mindent, ha akciókat is kifogok, akkor mégjobb :)


Az elején kell egy kis idő, míg megszokja az ember, de aztán már szinte fel sem tűnik, hogy van valami a szemeden.

Nekem még azt mondták az elején, hogy a távolra nem látók imádni szokták, mert elvileg jobban látunk velük, mint szemüvegben, míg a pluszosokkal fordítva van. Ezt is érdemes lehet figyelembe venni, de azért kipróbálni szerintem mindenképp érdemes.

2022. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!