Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Koszos kézzel nyúltam a...

Koszos kézzel nyúltam a szememhez és most az egyik szememnél az alsó szemhéjamon piros folt lett. Mit tudnék tenni, hogy elmuljon?

Figyelt kérdés
Bephantennel kenem tegnap ota, de nem igazan mulik el. Kicsit eg es huzodik.
2022. ápr. 15. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kamillás borogatást.
2022. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Semmivel se kenegesd a szemed, főleg ha nem oda való, a bephanten zsíros is, nem gondoltál arra, hogy el is fertozodhet??!

Egyébként valószínűleg kötőhártya-gyulladásod van, azt kB így - is- össze lehet szedni, egy sima szemcseppel el is fog múlni, de itt ne várj hiteles, pontos, és mindenre kiterjedő diagnózist, menj el orvoshoz, és minden rendben lesz napokon belül❤️

2022. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Kotohartya gyulladasnal nem a szemgolyo voros? Nekem kivulrol a szemhelyem az, vagy igy is kijohet?
2022. ápr. 15. 21:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!