Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szurkehalyog mutetet meddig...

Szurkehalyog mutetet meddig lehet halogatni? Szemuveggel jol latok tavolra. Nelkule mar nem latom a rendszamot, kiirast TV-ben stb. Felek a mutettol, s azt hallottam, hogy kiujul. 55 eves vagyok, ugy tudtam 70 korul okoz gondot.

Figyelt kérdés
Szurkehalyog

2022. ápr. 26. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem kevesebb mint 1 év alatt konkrét vakság lett a semmiből egy szürke hályogon keresztül. Úgyhogy gondolom egyénenként változó kinél mennyi ideig lehet halogatni. Én 46 voltam akkor amikor ez történt
2022. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az orvosok tudják, mikorra érik meg. Csak akkor lehet műteni.


Ne aggódj. Nekem 42 évesen volt, fél év múlva kiujult, újra műtötték (ez volt a másodlagos szürkehalyog, amikor is csak a lencse széle vastsgszik meg, azt műtötték meg).


Ennek már 6 éve, azóta is tökéletesen látok szemüveg nélkül.

2022. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, de hogy vettétek észre a szürkehályogot? Milyen tünetei voltak?
2022. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Nálam várható volt sajnos, mivel előtte retina műtétem volt. A doki felkészitett, hogy lesz szürkehalyog nagy valószínűseggel, lett is.
2022. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Homalyosan kezdtem tavolra latni. A TV-ben elmosodott lett a kep. Apro betuket egyaltalan a nagyokat nehezen olvastam. Balszem -4 diopria jobbszem:-2-es. Kozelre saskent latok. Olvasni, varrni stb.
2022. ápr. 26. 21:39
 6/21 anonim ***** válasza:
2.vagyok ismét. Nekem is homályos látás volt mindkét műtét előtt. De azóta is tökéletes.
2022. ápr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mar mindent elolvastam kulfoldi firumokon is. Itthon azt mondjak csak a mutet van. Kinnt mar van allitolag szemcsepp. Errol tud valaki barmit? Szivesen csepegtetnem barmennyibe kerul. Mindket szuloi agon megkaptam a felelos gent valoszinuleg. Ahol a szuloknek nincs ott jo forgatokonyv szerint az utodoknak se lesz. Kivetel persze mindig lehet.
2022. ápr. 26. 21:58
 8/21 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről.
2022. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ketto is van. Megkeresem es leirom a nevuket, gondolom nem szamit reklamnak, foleg hogy itthon nem forgalmazza senki.
2022. ápr. 26. 22:02
 10/21 anonim ***** válasza:
De mennyire hatásosak az a kérdés.
2022. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!