Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan még köztetek,...

Van olyan még köztetek, akinek a Saint James Szemészeti Központban csinálták meg a Femto/Lasik szemműtétjét és például pislogáskor lát pöttyöt/pöttyöket felvillanni?

Figyelt kérdés

Azért kérdeztem, mert engem ez eléggé zavar az 1 évvel ezelőtti szemműtétem óta. Hiába is lett 0-ás a dioptriám, de ez rendkívül zavaró és bosszantó tényező. Ha van rá valami megoldás és valaki leírja, annak előre is köszönöm. A klinikán elküldtek azzal, hogy "majd megszokom", meg "ne figyeljek oda rá", de nem tudom figyelmen kívül hagyni, ha benne van a látásomban és idegesít. Voltam azóta más szemorvosnál is, de ők sem találnak rá megoldást, nem tudják mi a bajom. Kérem, hogy akinek hasonló előfordult, az írjon, hátha közösen sikerül megoldást találni a dologra.

(Férfi, 34 éves)



2022. máj. 16. 13:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!