Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi jött a szememre ?

Mi jött a szememre ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy pár napja vettem észre a bal szemem fehérjében egy aprócska szürkés barnás pöttyöt. Nagyon megijedtem mert emlékszem hogy ezelőtt nem volt ott. Melanomatól kezdve már minden eszembe jutott… nagyon megijedtem. Nem faj nem viszket, igazából tényleg egy kis szürkés pöttYről van szó… nem tudom mi ez de orvoshoz terveztem elmenni vele azért, gondoltam addig ide írok hátha találkozott mar valaki ilyennel.

Annyi hogy nekem nagyon szárazak a szemeim műkönnyet is használok. Lehet azért jött ki mert megerőltettem? Mert száraz ? Vagy mi lehet ez?

20/N


2022. jún. 21. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak íriszszeplő, a napsugárzás hatására, napszemüveget kell hordani. Persze majd az szemész megnézi és megmondja van-e valami gond.
2022. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a szemem fehére részén van nem az íriszen :)
2022. jún. 21. 15:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Fehér*
2022. jún. 21. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!