Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Vision Express-nél mennyi...

Maneko kérdése:

A Vision Express-nél mennyi idő általában, míg elkészül az új lencse? Vissza lehet kérni a pénzt, ha elegem lett a várakozásból?

Figyelt kérdés
Már három hete várok új lencsékre. A "legolcsóbbat" választottam - hagyjuk is, hogy még így is mélyen a zsebembe kellett nyúlni. Azt ígérték, két héten belül meg is lesz, de mikor két hét múlva felhívtam őket, hogy megkérdezzem, mi újság, a válasz egy határozott "nem tudom" volt, meg hogy "majd hívnak". Még ki is fizettem előre, én idióta (sose teszem többet). Mennyi a valódi várakozási idő? Vissza lehet kérni a pénzt, ugye? (Inkább odaadnám egy másik optikának, ahol kapok is valamit a "nem tudom"-on kívül...)

2022. júl. 1. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmondanád mennyibe került a legolcsóbb lencse? Én is kellene szeüveget csináltassak, első szemüveg lenne fogalmam nincs mire számítsak. Távollátó és olvasó is kellene.
2022. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
38.500. (Igen, sajna nem keresek jól, nekem ez is sok ^^") Karcálló, vékonyított. És ez csak a lencse, erre neked még rájön a keret(ek) ára. Anno az én teljes szemüvegem (keret+lencse) kb. 43.000 körül volt a Vision express-nél.
2022. júl. 1. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi. Magyar fizetéshez ez pont elég szerintem is. Nyilván egy osztrák mást mondana.
2022. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!