Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 30 éves koromra alakult...

30 éves koromra alakult ki,hogy ha balra nézek a jobb szememem kancsalít.Mi a megoldás erre?

Figyelt kérdés

Elmentem a Vision Expresszhez nem informáltak megfelelően... :(

Megállapították hogy a bal szemem 0.5. ös azt sem tudom távoli vagy közeli,és hogy a jobb szemem 0.5 ös de CILINDERES.

Említették hogy a cilinderes lencsét nem lehet csak úgy fel-le venni mert a szemnek hozzá kell szoknia. Tehát folyamatosan hordani kell.

Mondtam hogy nem igazán készültem fel lelkileg,hogy folyamatosan szemüvegben legyek,nekem elég este ha tompítja a fényeket mikor vezetek mert csak a fény zavar

Erre idegesen azt mondta a hölgy "jó akkor nem lesz cilinder" majd elkészítették a szemüvegemet.


Tehát a fő panaszom ami eddig nem volt,hogy ha balra nézek a jobb szemem kancsalít nem oldódott meg,és azt sem tudom hová forduljak :(

Már teljesen kikészültem lelkileg. Folyamatosan figyelem,hogy ne nézzek senkire balra csak szemből vagy jobbra.


2022. júl. 5. 13:08
 1/4 anonim válasza:
Keress egy nagyon jó szemészt aki jól méri be a szemed és még a szemüvegedben a lencsét is a legjobban állitja be az optikusa. Én tudok nevet, számot adni ha kell, de csak budapestit. Ha kell szólj!
2022. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnalom! :( ha budapesti vagy illetve ha nem, de megoldható, akkor en elmennek a SOTE szemklinikara, nekem nagyon jo tapasztalataim vannak. Ott be tudják merni a szemed, illetve az adott papírral bármilyen optikaban csinalnak neked az ott kiállított Dioptria alapján szemüveget.
2022. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha jó a szemüveg akkor nem fokok kancsalítani?
2022. júl. 7. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok; sajnos én / mi itt, innen nem fogom / fogjuk tudni megmondani. A problema eredetetetol és orvosolhatosagatol, merteketol is függ, de az biztos, h a szemklinikan utana fognak járni a problema gyokerenek es megpróbálják megtalálni a legmegfelelőbb megoldást illetve fel tudod tenni a kerdeseidet nekik.
2022. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!