Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nem tudtam feltenni a kontaktlencsét?

Figyelt kérdés

Kontaktlencsére akartam váltani, mindent megvizsgált az orvos, aztán fel akartuk volna próbálni, de nem tudtam feltenni, mindig beindult a védekező mechanizmusom. Kb 6-szor nekiindultam, aztán mondta az orvos, hogy hagyjuk (neki már a következő időpontja jött más emberrel), otthon gyakoroljak hogy megérintem az ujjammal a szemem és nem záródik be, aztán jöjjek el máskor egy másik időpontra.


Most mérges vagyok magamra. Van olyan, hogy valakinek próbálkozások ellenére soha sehogy sem megy, vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen?


Legközelebbi fél órás időpontra a vizsgálat rész már nem lesz szükséges, fél órám lesz próbálni. Lehet olyan, hogy az sem elég?



2022. júl. 9. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem talán a huszadik probálkozásra sikerült betenni. Kb. az egész betanulás 3-4 órát vett nálam igénybe, és nem mondta az orvosom, hogy hagyjuk, mert jön a következő páciens.

Szóval véleményem szerint itt az orvossal van baj, mert lehetetlenség fél óra alatt betanulni.

És azt hozzátenném, hogy én nem is mertem hozzáérni a szememhez, amíg nem kezdtem lencsézni.

2022. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Válts orvost….
2022. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az orvossal van a baj nem veled.

Félóra alatt nem lehet kontaktlencsét tanulni. Nekem szerintem napokba is telt anno. A kivétellel máig problémáim vannak o_O

Mindenképpen válts optikust.

2022. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!