Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ébredés utáni kettőslátás,fejf...

Ébredés utáni kettőslátás,fejfájás, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom senki nem orvos,de ha valakivel esetleg már volt ilyen,az hátha tud segíteni.


Szóval felkelés után iszonyatos mód fáj a fejem és a szemem,nyomást érzek a szememben és a szemem fölött,szédülök,kicsit nehezebben nyitom ki a szemem, és nem látok rendesen,hanem kicsit elmosódva,homályosan,illetve a kettőslátás is fennáll.

Folyamatosan fáradt vagyok,pedig 6-7 órákat alszom.


Ez a harmadik nap már amikor előfordul,de mostmár a fájdalom nem szűnik meg a szemem körül,ahogy a nyomás sem.

Hipochonder vagyok, szóval utánanézni a neten nagyon nem volt jó ötlet (agydaganat, és ilyesmik :/ )

Orvoshoz pedig nem tudok még eljutni.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. júl. 26. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
De, el tudsz jutni orvoshoz. Egyébként szimpa vérnyomás gondnak hangzik, mérd meg reggel mikor felkelsz.
2022. júl. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már megmértem,ma 106/66

Tegnap 110 körül mozgott

2022. júl. 26. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Reggel ébredés után, és az esetleges gyógyszerek előtt mérd meg.
2022. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pár perce keltem,94/61
2022. júl. 27. 05:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném,hogy a gyógyszerek eddig nem igazán hatottak a fájdalomcsillapításban. Kialudni se nagyon bírom magam,és felejtős,figyelmetlen vagyok. Ez hétfőn reggel kezdődött,előtte semmilyen ilyesmi nem volt.
2022. júl. 28. 16:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez sùlyos problèmàra is utalhat! Kettoslatas sohasem vicc!!! Minnel hamarabb menj orvoshoz, sot, ambulanciara!
2022. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kettőslátas nem az a tünet amivel nem megy orvoshoz az ember. Agyi érprobléma első tünete is lehet pláne fejfájással együtt. Van ügyelet hetvégén is. Fel lehet hívni őket és kimennek metvizsgálnak ha nem tudsz bemenni. Ha úgy ítélik adnak beutalót kórházba vagy hívnak mentőt. Nálam már kétszer jártak éjjel (más probléma miatt) Nagyon kedvesek voltak és elláttak másik alkalommal kaptam kórhazi beutalót amivel másnap fogadtak soron kívül.

Ha agyverzést kapsz netán akkor már nem fogsz eljutni az orvoshoz.

2022. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagybátyámnak volt ilyen. Kisebb agyvérzés okozta. Szerencsére a nagynéném azonnal mentőt hívott így nem lett maradandó egészségkárosodása.
2022. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Na milett?
2022. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elmúltak a tünetek azóta,kb. 4-5 napig tartott
2022. aug. 6. 10:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!