Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtakaráshoz módszerek?...

Szemtakaráshoz módszerek? Mivel takarjam le ami nem is néz ki hülyén?

Figyelt kérdés
Az orvosom tanácsolta, hogy takarjam le az egyiket és így a gyengébbik kicsit jobban megdolgoztatja magát. Nem tudom mennyire hatásos.

2022. okt. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kifejezetten erre tapaszok

Persze otthon meg mindegy

De szerintem ez inkább csak max kisgyerekekn hatásos

2022. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan a dr. google tanácsolta, amit írtam az előző kérdésedhez.

Az orvos ezeket elmondja, hogy hol, milyet tudsz venni, milyen ajánl. Menj el, ne magadat gyógyítgasd.

2022. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem mondanám hogy ez felnőtt korban ér valamit. De egyébként lehet kapni gyógyszertárban ilyen takaró tapaszt. Az a legegyszerűbb ha magát a szemet tapasztod le és egy darabig napszemüvegben mész az utcán .
2022. okt. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyáron láttam több alkalommal egy hölgyet, akinek le volt tapasztva az egyik szeme és szemüveget viselt. Olyan tapasszal, amit gyerekeken lehet látni. Ráadásul fehér volt. Egyébként az én egyik szemem is jóval gyengébb. Kiderült, rejtett kancsalságom van és még rövidlátó is. Kaptam szemüveget és nekem is javasolták a ragasztást, hogy kicsit a tompábban látó szemem használjam. Egy darabig csináltam itthon, de egész napra kellett volna, viszont így ki nem megyek az utcára, így abbahagytam.
2022. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!