Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális dolog?

Normális dolog?

Figyelt kérdés

Rossz a bal szemem,tudok róla évek óta,voltam látásvizsgálaton,meg is állapították..jobbal szinte semmi baj a bal:

Sph -1.00 Cyl +2.00 Axis 10

Csináltattam szemüveget,egyfókuszú távoli szemüveg..de majd elesek ha rajtam van,szembe álltam ma a garázskapuval,torzít,nem kicsit,a kapu bal oldala 2 méter magasnak tűnik a jobb odlala 2.5 méternek..tehát olyan mintha balra lejtene a kapu teteje holott vízszintes..ugyanez van ha a telefonom nézem,a felső széle lejt..lejt az asztal..minden..Ez nem hiszem hogy normális dolog,ezt hogy lehet megszokni,hogy lessz ez így jó,fog-e változni ha hordom pár napig??Szerintem egy szemüveg vagy jó vagy nem..vagy nem jól gondolom?


2022. nov. 10. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem is ha jó az kb egyből jó. Én sem értem ezt a meg kell szokni részt. Ha minden nap torzan látok az úgy marad, de lehet csak az én szervezetem képtelen ezeket befogadni.

Viszont ha nálad nem javul menj vissza és mond el miket látsz.

2022. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha más nem kérd meg őket, hogy csináljanam sima egyfókuszú szemüveget cylinder nélkül. Vagy nézzék meg próbalencsén, hogy úgy milyen.
2022. nov. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cubina ***** válasza:

Ezt olvasd el mindenképp, rád vonatkozik.

[link]

Mivel astigmatizmusod van, sokkal könnyebb elrontani egy ilyen problémára való szemüveg készítését.

Menj vissza oda, ahol csinálták, és mondd meg hogy mi a gond. Csinálniuk kell ingyen egy másik szemüveget, aminek jónak kell lennie.

2022. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2022. nov. 22. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta jobb lett a szemüveg?
2022. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Visszavittem,azt mondták ez nem normális dolog.A szemvizsgálatot máshol csinálták(ofotért)itt a vizsgálati eredmény alapján készítették el a szemüveget.Holnap ők is csinálnak egy szemvizsgálatot,megnézik korrekt-e sz ofotértes eredmény..egyébként jól látnék vele,csak borzalmasan torzít.
2022. nov. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!