Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kicserélik a szemüveget, ha...

Kicserélik a szemüveget, ha rossz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja szemüveges lettem sajnos és voltam dokinál felírta a szemüveget stb... Ezt követően elkészült a szemüvegem, bementem, felpróbáltam, de már akkor is mondtam, hogy közelre kiválóan látok vele, de messzire nagyon homályos. Azt mondták, hogy még nem szokta meg a szemem, mert most vagyok először szemüveges. Nekem egyébként is messzire látással volt leginkább problémám. (Azt ígérték, hogy ez a szemüveg messzire is és közelre is megfelelő lesz, mert nekem nem a látásommal van a probléma, hanem görbület alakult ki a szememben és ezért folynak össze a betűk) Na már most nekem nem igazán javult semmi hiába hordtam a szemüveget, ugyan úgy homályosan látok vele messzire. Ha bemegyek és megmondom, hogy ez és ez van, akkor van rá mód, hogy kicserélik esetleg?(Számla megvan róla)

Előre is köszönöm!



2022. nov. 19. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj vissza, mert ez így nem maradhat!!!

Nem sikerült eltalálniuk a lencsét, jogosan mehetsz vissza!

2022. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal jol kell latni egy megfelelo szemyveggel amint feltesszuk.
2022. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem igaz. Egy szemüveg vagy azonnal jó vagy nem. Olyan van, hogy a szemüveggel kicsit furább a látás, vagy látótér problémáid vannak egy ideig, az megszokással javul, de a homályos látás nem, rossz a lencse.
2022. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!