Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Használ az Oculax szemgyógysze...

Használ az Oculax szemgyógyszer? Tényleg olyan hatékony, mint állítják?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudnátok segíteni az Oculax szemgyógyszerrel kapcsolatban? Sok mindent olvastam már róla, de sajnos az internet világában nem tudom, mit higgyek el, és mit ne. Pontosan így vagyok a véleményekkel az oldalakon, nem nehéz őket meghamisítani.

Már évek óta romlik folyamatosan a szemem, hiába próbálok tenni ellene, ezért szeretnék rá már megoldást találni.


Ez az Oculax csak egy átverés, és nem is használ valójában?

Tényleg olyan gyorsan javítja a látást, mint azt mondják?

Képes tartósan visszaállítani az egészséges látást természetes úton-módon?


Kérlek titeket, olyan emberek válaszoljanak, akiknek vagy személyes tapasztalatuk van, vagy egy ismerősük használta már, vagy esetleg szakmailag tudnának segíteni a témában. (Az Oculax eredeti weboldalának linkjét is nagyon megköszönném!)


Minden válasz hatalmas segítség lenne.

Előre is köszönöm mindenkinek!!



2022. dec. 2. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2022. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. dec. 3. 08:52
 3/6 Laylah ***** válasza:
A látás romlása (ami nem hályog vagy ilyesmi, hanem tartós látáscsökkenés), az javarészt a szemgolyó alakváltozásából ered. Máshová kerül a fókuszpont, amit a beérkező fénysugarak szögének megváltoztatásával (szemüveg, kontaktlencse) lehet korrigálni. A szemgolyó deformitását egyetlen "gyógyszer" sem fogja visszafordítani.
2022. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2022. dec. 5. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
csak cinket és B vitamint tartalmaz.... nemcsak az kell a látáshoz. Szedek magas tartalmú cink és B vitamin komplexeket és mégsem tesz csodakat. Nincs benne kollagén és lutein sem. Kamu.
dec. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos már tudják a nevem és a telefonszámom.

Ezekkel hogy fog tudni visszaélni?

Rámentem az oldalukra, megadtam a nevem és a számom, és már egyből hívtak is engem, az volt a fura hogy amint felvettem bejött egy zene utána kicsöngött ugyanúgy mintha valakit felhívnék, arra gondolok hogy hiába ők hívtak engem, mégis az én telefonomról ment le a pénz. Most akkor változtassak telefonszámot miattuk? Feltöltőkártyás vagyok, és nem szoktam sokat tenni rá, de akkor is bármikor felhívhatnak egy másik számról és ugyanúgy levehetik a telefonomról a pénzt. Elmondott egy csomó mindent utána meg közölte hogy 60.000 ft ért tudnak nekem egy komplett csomagot, na ekkor vált számomra gyanússá a dolog.

márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!