Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért fáj a bal szemem az új...

Miért fáj a bal szemem az új szemüveggel? Mikor az előzővel a jobb fájt

Figyelt kérdés

Pár hónapja mentem újért,akkor kaptam -1,5-öt és -2-t. De idővel a jobb elkezdett fájni gépezéstől. Visszamentem,új vizsgálat,balra -2 jobbra -2,5. A jobb most már nem fáj,de a bal aminek eddig soha nem volt baja,pár Fifa meccs után fájt mint az állat,alig tudtam elaludni annyira.

Most nem tudom,hogy túl gyenge vagy túl erős. Túl gyenge hogy lehet,ha a -1,5-el nem fájt? Vagy tényleg az és 3 hónap alatt ennyit romlott? Az kemény lenne.


Legalább visszaadták az előző lencséket,szóval visszamehetnék(harmadjára),hogy a balt tegyék vissza. De aszonták,ha most is gond lesz,be kell vetni a szemcseppes tágítós vizsgálatot,hogyne,meg a kiskutyának a f..nem igaz hogy olyan nehéz megfelelőket adni amitől nem jön ki a szemem a helyéről ha megnézek egy meccset. Másnak hogy adnak jó szemüveget? Vagy más is 80-szor járkál oda-vissza amíg eltalálják?


2022. dec. 3. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
-2-es szem fél méterig lát élesen, onnantól kezd már nem tökéletes lenni. Ha te monitort nézni a -2-es szemre való szemüvegben szoktál ezek után, akkor min csodálkozol? Oda kb -0,5 kéne, mivel gondolom nem 4-5 méterre van.
2022. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!