Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Optikusnál készített olvasósze...

Cukikutyus kérdése:

Optikusnál készített olvasószemüvegek milyen árban vannak?

Figyelt kérdés
2022. dec. 17. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Határ a csillagos ég. Nekem nemrég 47 ezer volt, de azon semmi extra nincs.
2022. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem szerencsére egy másfeles szemüveg kell.Még látom az apró betűket,csak időnként homályosan.Szóval semmi extra nem kell.Szemész is mondta,hogy nem vészes,de nem árt egy olvasószemüveg.Én is olyan 50.000 körül gondoltam költeni rá
2022. dec. 17. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én is tudtam volna 2x annyiért is, de most komolyan mi a francnak egy olvasószemüvegbe kékfény meg UV szűrő?
2022. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezaz,olvasószemüvegbe nem kellenek extrák,hacsak nem olvas valaki naponta több órát.
2022. dec. 20. 16:17
 5/7 anonim válasza:
Az optikusnal dragabbak mint pl egy dmben. Olyan 20tol indulnak.
2023. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül csináltattam,88.000 ft volt,nem olcsó,de a szemmel nem játszadozom,most megtehetem,hogy költök rá ennyit,ugyanis jól profitáltam a Karácsonyból.Nem baj,ha drága,csak legyen jó.Jövőhét elejére várható,hogy elkészül.
2023. jan. 12. 07:32
 7/7 xp ali ***** válasza:
Amennyibe a kupon kerül. Ha nincsenek különös igényeid a keretre, akkor megéri. Tizenpárezer volt, karcmentesített, UV szűrős vékonyított lencsékkel. Az 1ik vagy 5 éves, a másik 2. Még mindig hibátlanok. Most csináltatok újat, mert romlott a szemem.
2023. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!