Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1 napja érzek egyy olyat a...

1 napja érzek egyy olyat a szememben mintha száraz lenne.Nem fáj,néha mintha picit viszketne is de azt ezelőtt is szokott néha néha.?

Figyelt kérdés
Szoktam mobilozni,Számitógépen játszani is viszont van hogy sokszor felkelek és elmegyek ide oda is szóval nem mindig töltök el előtte sok időt.Viszont eléggé ráparázós vagyok a dolgokra szóval képes vagyok túlaggódni dolgokat is.A kérdésem az lenne,hogy valaki tapasztalt e már ilyet?Talán egy nagyon picit úgy érzem mintha huzatot is kaphatott volna a szemem,mert 2 nappal ezelőtt 2 napon ekresztül kint dolgoztunk fát vágtunk a szeles időben.azóta érzem ezt.Milyen cseppet vagy mit tudnék erre hazsnosat venni?
2023. jan. 1. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha száraz, akkor műkönnyet, ha viszket, akkor inkább allergia lehet.
2023. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!