Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Feldagadt a szemem körül és...

Feldagadt a szemem körül és belilult! Mit tegyek, hogy minél hamarabb elmúljon?

Figyelt kérdés

Az történt hogy a könnycsatornám alá nőtt egy pattanás, én viszont valahogy kényszeres nyomkodó vagyok így hát tegnap este megnyomkodtam, igen ám, de már akkor kezdett fájni a szemgödröm(?) szóval a csont. tettem rá betadint, biztos ami biztos alapon, ügyelve, hogy a szemembe ne menjen bele, (de ez most lényegtelen)

Reggel, mikor felkeltem úgy néztem ki, mint akit bevertek, a szemem körül be van dagadva és kezd lilulni.

Mit tegyek? Tudom hogy holnapra nem fog elmúlni, de valami ami esetleg gyorsítaná a lelohadást, színeződést?


2010. okt. 3. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretném, ha bemennél vele az ügyeletre. Elfertőzödött a dolog, légyszi,légyszi menjél minél hamarabb.
2010. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én így nem lépek utcára, az biztos... szerintem csak szimplán zúzódás...
2010. okt. 3. 13:09
 3/3 A kérdező kommentje:

Akinek hasonló gondja lenne, leírom hogy azt mondta a doktornő, hogy "furunkulus" (csúnya rosszabb fajta pattanás tömören...) és homeopátiás készítményeket ill. krémet írt fel. azt mondta ha mind a 3 terméket használom 2-3 nap és elmúlik. a pattanásom kifakadt, teljesen kitisztult reggelről estére ( közben vettem már be gyógyszert) tehát hatott. 1810.-ot fizettem a patikában, annyira nem vészes tekintve hogy mindenből fog maradni bőven!

Amúgy azért mentem el mert már olyan szinten bedurrant reggelre hogy a szemem alig bírtam kinyitni.

Tényleg nem játék!

Köszönöm válaszoló :) Igazad lett.

2010. okt. 4. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!