Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 5 napja bevérzett a szemem...

5 napja bevérzett a szemem hányás miatt. Eléggé fáj, ez normális?

Figyelt kérdés
Volt már bevérezve szemem, de nem éreztem semmit, csak csúnya volt. Most viszont egy szenvedős hányós nap miatt újra bevérzett és most eléggé fáj, nagyon érzékeny, nem is tudom annyira kinyitni, mint a másikat. Egyébként régen is ugyanezzel volt a probléma és a prizmás szemüvegemet is a jobb szemem miatt kell hordanom, mert nagyon gyenge és nem igazán akar együttműködni a ballal. Normál esetben nem mennék orvoshoz, de most a fájdalom miatt elgondolkodtam rajta. Normális, hogy fáj vagy tényleg menjek vele orvoshoz?

2023. jan. 26. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Jelentkezzèl be a szemorvoshoz, mert valamifèle szemgyulladásod lehet. Tôbb fajta variáció lehet pl.szivárvânyhártya-gyulladás (iritis), agy inhártya felsôrètegènek a gyulladása, továbbá szemhèjszèli gyulladás (blepharitis)is.
2023. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!