Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnapelőtt voltam szemészeten...

Tegnapelőtt voltam szemészeten, még mindig fáradt a szemem a sok nyúzástól, ma pedig már rosszabbul is látok olvasni, főleg telefonon, de papíron is. Ez a szemcseppektől lehet vagy a Remotivtól? Elmúlik magától, vagy mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Kérdezték, szedek-e gyógyszrrt, de végül is a Remotiv csak gyógynövény, meg kben sem henceg vele az ember, meg nem is gondoltam, hogy a szemembe világítanak, meg ki is ment már a fejemből h fényérzékenységet okozhat, mert nekem csak egész kicsit és csak pár napig okozott az elején. Ma reggel ötlött eszembe, és kezdtem gyanakodni, hátha ettől van. De nem biztos, hogy a Remotiv a bűnös, mert amikor okozott egy kis fényérzékenységet, az nem ilyen volt, szóval lehet az a háromféle szemcsepp ártott meg, amit a szemembe öntöttek? Amúgy is furán érzem magam azóta, árthatnak ezek másnak is, mint a szemnek?

Csak felülvizsgálatra mentem, ami öt éve csak papírmunka volt, nem gondoltam, hogy most ennyit nyúznak majd :D

Mit caináljak most? hagyjam ki pár napra a Remotivot, hátha nem leszek üzemképtelen, vagy utólag már nem számít? Szemvidítófű? Bármi ötlet? Köszi előre is.

A doktornő elérhetőségét persze sehol sem találom, pedig talán ő tudná a megoldást, kár h a kapott papíron nincs rajta, mivel locsolgatta a szemem, most megleshetném, van-e vmknek ilyen mellékhatása. Remélem, elmúlik, mert így is pocsékul látok. Ráadásul legszívesebben rá sem néznék a telóra, de anélkül nem tudom kinyomozni, mi van :D Nyaff.



2023. jan. 27. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, hogy nem lehet az orvosi rendelőt elérni, hát időpontot is kértél valahogy. Vagy odamész simán, és személyesen megkérdezed.
2023. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!