Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemész megtudja mondani...

A szemész megtudja mondani hanyas lencse kell úgy hogy nem olvasok?

Figyelt kérdés

Voltam szemeszeten es rendesen megmondta hogy hányas lencsevel kezdjem olvasni a táblát

Azt mondta egy negyed dioptriat javult az egyik szemem, mikor csak azzal olvastam lehet hogy enyhén tényleg jobb volt de nehéz volt eldonteni

De mikor mindkettővel néztem furcsa volt

Kb 7 évig hordtam ugyanazt a lencsét,végül maradtunk ugyanannal


2023. jan. 29. 19:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mármint előtte beleneztem egy gépbe utána mondta meg
2023. jan. 29. 19:53
 2/15 anonim ***** válasza:
gép kimutatja
2023. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát elvileg a gép az jó ebben, de anno én is megnézettem optikai üzletben ezzel és szemüveg is lett belőle, teljesen más lett, mint amit szemészeten néztek, aztán nem is lett jó.
2023. jan. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3 én is így jártam optikusnál. Sose ott nézessétek, csak szemésznél!
2023. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, csak mivel ott inygenes volt a computeres szemvizsgálat, belementem, hogy oké, pedig vittem a papírt orvostól, de azt mondták az nem jó, csak amit az ő gépük mond.
2023. jan. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5 ugyanez volt velem is és nem lett jó, így kiköveteltem, hogy ingyen megcsinálják a szemész általit. Nem jó a gépük mert homályos volt az a házikó amit nézni kell, egyszer se volt éles
2023. jan. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*garanciával bocs, mert újra akarták fizettetni majdnem
2023. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na igen, erre én is emlékszem, hogy az a házikó nekem sem volt éles egyszer sem, azt nem tudom az gond-e, de nekem az fura volt.
2023. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
igen 8-as, az azt jelenti- ezt egy életre megtanultam- hogy rossz a gépük
2023. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
6-os. Én ma megyek vissza, ugyanezzel a problémával.. félek, hogy nem fogják megcsinálni még egyszer. Ugyanis nekem az első szemüveg, amit felírtak az optikában, erős volt. Visszavittem, hogy túl erősnek érzem. 3 lencsét elém raktak még, akkor negyeddel gyengébb szemüveget kaptam, kicserélték a lencséket, így lett -1,25 meg -1 cilinderekkel, majd tegnap szemész orvosnál pedig kiderült, hogy -0,5 kell és nincs is cilinder.
2023. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!