Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemembe fújtam a légfrissítőt...

Szemembe fújtam a légfrissítőt, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Air Wick Mulled Wine, az utántöltős. Fáradt vagyok már nagyon, kimentem WC-re, használtam, de nem figyeltem a fáradtságtól, hogy merre fújom, és sikerült a szemembe fújni. Azonnal becsuktam a szemem reflexszerűen, sok nem kerülhetett bele. Nem éreztem semmi fájdalmat, ki is tudtam nyitni, de ettől függetlenül 3-4 percen át azért próbáltam kimosni. Most úgy érzem, enyhén csíp, de normálisan látok és nem is piros, lehet a víz és a mosás jobban csípi... Nem magyar a leírás, így rákerestem, ennyit ír: "SZEMBE KERÜLVE: néhány percen át alaposan öblögesse ki vízzel. Vegye ki a kontaktlencséjét, ha van és ha könnyen ki tudja venni. Folytassa az öblögetést. Az illatokra túlérzékeny emberek óvatosan használják ezt a terméket.".


Többször sikerült már hasonló dolgokat összehozni, pl.: hajlakk került többször a szemembe, de azzal sosem volt gond, egyszer viszont parfüm ment bele, na akkor is mostam pár percen át, és utána csípett az is kb. 2-3 órán át enyhén majd el is múlt.


Elég az, ha kimostam?



2023. febr. 23. 06:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod.
2023. febr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, már kb. semmit sem érzek, maximum enyhe csípést még néha. 🙂
2023. febr. 23. 07:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem súlyos hipochonder vagy, amit nem ártana kezelni.
2023. febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert? Mondtam többször volt már hasonló, egyszer sem írtam ki azokat. Ezt most azért, mert az az erős utántöltős légfrissítő volt, és így is kenem magam allergia miatt, mert égő és viszkető foltok vannak rajtam, de írtam is, hogy szerintem sem lesz semmi, és le is zártam a témát (nem írtam már), mert nem is lett baj szerencsére.
2023. febr. 24. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!