Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tegnap kaptam meg a szemüveget...

Tegnap kaptam meg a szemüveget és felveszem akkor mintha "remegne" vagy kicsit "görbül" a tárgyak, ez normaois?

Figyelt kérdés
Nem voltam még előtte szemüveges, emiatt nincs tapasztalatom hogy normális vagy sem

2023. márc. 10. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2023. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden új szemüveget meg kell szokni. Nekem évek óta változatlan a dioptriám, mégis kell pár nap az új szemüvegeknek.
2023. márc. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Normális, 13 éve vagyok szemüveges. Mindig mikor cserélődött a dioptria, nagyon rosszul voltam 2 maximum 3 napig,volt hogy hánytam is,és szédültem,aztán hozzá szoktam,de ami fontos hogy mindig legyen rajtad!

Férjem 23 éve szemüveges,ugyan ez volt nála is, sajnos neki gyerekként kellett már szemüveg.

2023. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!