Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Túl nagy lett a szemüvegkeretem?!

Túl nagy lett a szemüvegkeretem?!

Figyelt kérdés

Két napja vettem át a szemüvegem

Átvételkor lett rajta hajlitva mert oldalasan állt és lecsúszott


Ma bementem a helyi optikaba (nem ott csinaltattam) ahol lett a szárán hajlitva, Viszont a probléma nem szűnt meg mivel még mindig csúszik le, és már nem lehet jobban hajlítani

Ilyenkor tudnak a szárából elvenni, vagy új keretet kell venni?

Az ofotert oldalan nem találtam errol semmit



2023. márc. 20. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már a kereten nem lehet igazítani - beleértve a szárakat -, akkor valószínűleg új keret kellene, DE mielőtt ezt megteszed, vissza kellene vinni oda, ahol készült a szemüveg. Ott kellene reklamálni.


Egyébként nem értem, hogy ott, és akkor, amikor még nincs benne a lencse, hogy hogy nem mérték fel az adataid, illetve szükség esetén módosítottak volna rajta, vagy ajánlottak volna másik keretet. Átvételkor (is) kellett volna ellenőrizni.

2023. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet az a probléma, mint nekem is, hogy az egyik fülem csaknem egy centivel lejjebb van, mint a másik. Ezt fémkereten lehet korrigálni, ott leveszik a szárat, és a megfelelő helyre forrasztják vissza. Ha pedig még mindig kell hajlítgatni rajta, de elérte a korrekció a végét, régen rossz.

Sajna az egész szemüveg készítés egy vagyon, ha újra csináltatod, és újra elcseszik, te jársz rosszul. Ha az Ofotért cseszte el, kérj panaszkönyvet.

(előző vagyok)

2023. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!