Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől fájhat csak az egyik...

Mitől fájhat csak az egyik szemem?

Figyelt kérdés

Csak a jobb szemem fáj, mintha elfáradna kiszáradna , pedig egyaránt használom a szemeimet, néha cluster fejfájásom is van de mostanában mintha csak ez a szemem kicsit döcögősen létezne( miközben nincsen fejfájásom mostanában!


Vagy még elrugaszkodottabban összefügghet kizárólag egy szemem hát problémákkal(kialakuló gerincferdülés)



2023. máj. 16. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan ugyanez van, csak a bal szemem fáj…

Végigjártam szemészetet, neurológiát és egyelőre én ott járok, hogy mintha kicsit gyengébb lenne az elvezetése a fájósnak, de még nem annyira, hogy komolyan vegyék, így fél-egy év múlva megyek kontrollra..

Egyébként neurológus szerint felmerülhet allergia vagy a szem felszínén esetleg valami elváltozás, ami miatt esetleg szárazabb lehet vagy hasonló, ami csak egyik szemet érintene… még nem jutottam vissza a szemészetre, úgyhogy nekem eddig ez a sztorim

De ha így érzed, akkor mindenféleképpen javaslom, hogy menj el orvoshoz (szemészetre első körben) hogy megvizsgáljanak, aztán esetleg megnyugtassanak, hogy esetleg nincs semmi komoly vagy ha felmerül más akkor elutaljanak a megfelelő helyre.

2023. máj. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!