Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Azért romlik a szemem lézeres...

Azért romlik a szemem lézeres szemműtet után mert túl korán végezték el vagy más lehet az oka? Miért nem tájékoztattak róla, hogy ilyen műtét után nem lehet a jövőben másik? Van esetleg mégiscsak lehetőség új korrekcióra?

Figyelt kérdés
2010-ben volt a műtét. Intralasik eljárással. Távolra nem láttam jól. Akkor voltam 26 éves. A dioptriám a jobb szememben 7,5 volt cilinderrel. A bal 6,5 cilinderrel. Most vagyok 40 éves. Az utóbbi 3 évben a jobb szemem 2,5 lett... A bal ugyanúgy nullás. Együtt totál jól látok a kettővel, de ha letakarom a bal szemem, a jobbal homályosan látok távolabbi dolgokat. A vezetéshez így nem írtak fel szemüveget, ami nem tudom, hogy jó - e vagy sem. Mindenesetre én csináltattam egyet.

2023. jún. 21. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
A lézeres szemmütét az aktuális helyzetet korrigálja, de nem akadályozza meg a késöbbi szemromlást
2023. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2009 körül volt Lasik műtétem. A bal szememre -0.5, a jobb már kb -2 dioptria kellene. Nekem sincs benne a jogsiban, nem is hordom. Azt sem mondják el, hogy a műtét után romolhat az éjszakai látásod.
2023. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!