Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A körömvirág krém véletlenül...

A körömvirág krém véletlenül a szemembe került. Kimostam de egy kicsit csíp. Mit csináljak? Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Gyorst választ kéreg! SŰRGŐŐŐS KÉRDÉS!!!!!!!!!!
2008. dec. 30. 18:34
 1/4 anonim válasza:
Ha holnap(reggel) még mindig csípi a szemedet a krém ,sürgősen fordulj orvoshoz!!
2008. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha allergiás vagy a fészkesvirágzatú növényekre (körömvirág az) akkor nagyon viszket, piros lesz és váladékozik. Ilyen? Ha igen, akkor jó lenne kalcium pezsgőtabit innod, ha van otthon. Ha csak simán kicsit csíp, akkor nem lesz nagy baj.

A körömvirág krémben általában csak a növény és valamilyen zsiradék van. Jó sok vízzel mosd ki, mást ne tegyél rá szerintem. És nyugi!

2008. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Szia! nekem körömvirág szappan szokott a szemembe és nekem is szokott egy picit csípni. de pár órán belül elszokott múlni. remélem neked is elmúlik.

bea_angel

2008. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. Nem csíp már annyira...:)
2008. dec. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!