Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Retina leválás után Bioptron...

Retina leválás után Bioptron lámpa?

Figyelt kérdés

4 napja mütöttek retina leválással. A doki azt mondta jól sikerült csak arra drukkoljunk, hogy hegesedés nélkül gyógyuljon a szemem.


Egy ismerösöm felajánlotta, hogy kölcsön adja a Bioptron lámpáját. Vannak hozzá mindenféle színek is.

Jó lehet erre a problémára? Használhat valamit? Ha igen, Milyen színnel és mennyi ideig?



2023. júl. 10. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem használ ugyanis áltudományos átbszás az egész. Mondjuk legalább ismidet cseszték át vele nem téged.
2023. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki akarod szárítani a szemedet lámpával, akkor hajrá. Félelmetes, hogy az emberi ostobaságnak nincsenek határai. Az egy dolog, hogy valaki hisz ezekben a csodaeszközökben, de az megint más, hogy még rá is tukmálja a másikra, akin súlyos károkat okozhat.
2023. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 luldwig ***** válasza:

Nekem ez segített erősebb lett a műtött szemem mint a másik.(ebben néztem a tv -ét. "Műtét elött 60% -ot, jósolt a főorvos" (Jaaa és nekem olaj volt benne +5 drioptria)



LÁTÁSJAVÍTÓ SZEMÜVEG, SZEMTRÉNER

A csomag tartalma:


- 1 db Látásjavító szemüveg, szemtréner

1,190 Ft

2023. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!