Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tomplalátó vagyok és most...

Tomplalátó vagyok és most szeretnék jelentkezni jogosítványra? Mennyire lehetséges így?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Lehetséges, csak szemüveget kell viselni vezetés közben.
2023. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én az vagyok gyerekkorom óta és mégis van jogsim 20 éve, sőt szemüveg sem kell, persze nyilván a mérték is fontos, de majd elmész előtte szemészetre és felírnak neked szemüveget, majd azzal vezethetsz.
2023. aug. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Kérdező!


Háziorvos vagyok, teljesen lehetséges. Annyi extra van, hogy az első jogsi megszerzése esetén kell egy igazolás szemész kollégától arra vonatkozóan, hogy szemészeti ellenjavallata a vezetésnek nincs, de ezt biztosan meg fogod kapni.

2023. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Régen úgy volt, hogy benne volt a könyvben, hogy csak szemüvegben vezethetsz, mert apámat így megbüntették egyszer, de nem tudom, kártyával hogy van
2023. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ezen az oldalon házi orvosok sem válaszolgatnak.A válasz ez a része kamu.

1 orvos nem itt tölti a szabd idejét,hogy a kérdésekre válaszolgasson.

2023. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fél szemmel is lehet vezetni, úgyhogy igen, lehetséges.
2023. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is tompalátó vagyok bal szememre. A jogosítványba beleírták, hogy csak szemüvegben vezethetek, ami azért furcsa, mert a szemész azt mondta, hogy a tompalátást nem lehet javítani, a jobb szemem pedig teljesen tökéletes a vizsgálat szerint. Tehát nincs mire szemüveget viseljek.
2023. aug. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Az oldalt látogatja, radiológus, nőgyógyász, belgyógyász, háziorvos, viszonylag sok orvos felhasználó van. Az, hogy mivel töltöm a szabadidőm az én dolgom.
2023. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3: Biztosan nem vagy haziorvos, mert akkor tudhatnád, hogy tompalátás eseten nem kell ilyen papír elég, ha ott olvas szemüvegbe a vizsgálaton.
2023. szept. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal kell. Én legalábbis szoktam kérni.
2023. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!