Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Linkelnétek nekem szemtorna...

Linkelnétek nekem szemtorna gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

nagyon sokat romlott a szemem és szeretnék tenni ellene valamit és remélem ez talán segít fog

16/L


2010. okt. 16. 18:10
 1/4 Dr. Dav ***** válasza:
Sajnos a szemtorna nem segít, ahogy a hipnózis sem. Ezek a szemlencse formáját nem változtatják meg.
2010. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én nem a formáját akarom megváltoztatni,hanem hogy jobban lássak!!!!!!!!!

ilyen hülye válaszokat nem kérek

2010. okt. 17. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen az oldalon sok hasznos gyakorlatot találsz.

Még hogy a szemtorna nem segít??!!

Én két és fél hónapja tettem félre végleg a több mint 4 dioptiás szemüvegemet, és már kb. 1,5 dioptriát javult azóta.

Eleinte nagyon nehéz volt, de most már minden élethelyzetben elfogadhatóan látok.

2010. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr. Dav ***** válasza:

A látásromlás azért következik be, mert a szemlencse formája megváltozik, ezáltal a fókuszpontja máshová kerül. [link]

Tehát remélem, most már érthető, hogy a látás javításához a lencse formáját kell megváltoztatni vagy a fénysugarak útját külső lencsével (szemüveg) megtörni. Mivel a szemtorna a hivatalos álláspont szerint nem változtatja meg a lencse formáját, ezért a látáson sem javíthat, minden hiedelem ellenére. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, higgye el, ha ez egyszerűbb módszer lenne, akkor az nem szemüveget adnánk, hanem szemtornát írnánk fel. Jobbulást kívánok!

2010. dec. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!