Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kb 1 éve használok távolra...

Kb 1 éve használok távolra szemüveget, ha hosszabban hordom (pl 1ó30p) akkor megfájdul a fejem, ez mitől lehet? Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nélküle nem látok. 1 éve vettem vision experessnel.
2023. szept. 5. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia énis “friss szemcsis”vagyok 1-1,5éve

Az 1. Szemüvegemnél ezvolt

Nekemis és oldalt “felpördült”a járda…:D furavolt nameg a fejfájás

Aztán váltottam optikust és mondta hogy nem megfelelően volt beállitva a lencse kicsit hajtogatott rajta és azòta minden ok

(Szintén távolra hordom)

Esetleg te is menj egy másik (ha van rá mòd valami idősebb)optikushoz / szemészhez

2023. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy a dioptria van rosszul megállapítva vagy a lencse/szemüveg méret/forma nagyon nem jó. Visionben tudtommal optikusok dolgoznak, próbálj meg olyan helyet találni, ahol szemész/optikus van. MIlyen erősek a lencsék?
2023. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. Szemvizsire menj el és hasonlítsátok össze azt hogy mit kéne hordj s mi az amit hordasz
2023. okt. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!