Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha fáradt vagyok már este...

Ha fáradt vagyok már este homályosan látok?

Figyelt kérdés
Veletek is igy van ez ha este mar fáradtak vagytok és érzitek hogy nehez/száraz a szemetek homályosan láttok? (pl a tv-t stb)

2023. szept. 13. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg egy szemésszel, de feltehetően szemüvegre lesz szükséged.
2023. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A homályosabb látás esténként nekem is megvan. Szemüveges vagyok, de nem hordom folyton
2023. szept. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2 Értem rendben köszönöm pénteken megyek szemészetre mert elvileg van egy enyhe szemtengelyferdulesem és enyhén rövidlátó is vagyok (optikus szerint). Pénteken kiderül.

Nem gondoltam volna hogy a homályos látás ettől jön tényleg csak azt gondoltam volna hogy erzem hogy fáradt a szemem és attól.

2023. szept. 13. 23:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Ezért csináltattam szemüveget is, de csak akkor hordom, ha fáradt vagyok, egyébként nem. Akkor is csak ha kell igazán, ha pl olvasok akkor nem (nekem a messze látás nem megy)
2023. szept. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Igen nekem is a messzire látással szoktak lenni problémáim
2023. szept. 14. 06:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Régi a kérdés, de mi lett végül, kaptál szemüveget?
febr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Kaptam szemüveget igen de nem igazán változtatott semmin azon kívül hogy élesebben látok de ugyan ugy előfordul.

Mostmar “dupla” látást is produkalok stb

márc. 2. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!