Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez? Tapasztalt...

Mi lehet ez? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Az egyik szememben hetek òta egy átlátszó, fehéres foltot látok. Csak akkor jelentkezik ha kint vagyok az udvaron. Máskor nem. Allergiám nincs. Az egyetlen, ami lehetséges lenne, hogy kötőhártyagyullásom van,mert a közelemben volt valakinek, de annak sem tapasztaltam jelét. Néha viszket egy kicsit a szemem, de nem piros, nem ég..semmi más és ez fura tünet lenne.

2023. szept. 14. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az egy német kolbász karikája lesz. Pörköltbe is jó.
2023. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Hát azért nem az az egyetlen, ami lehetséges. Sőt, a kötőhártyagyulladás nem is szokott ezzel járni. Hályogtól kezdve retinaleválásig lehet bármi.
2023. szept. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a szemedben látod? Tehát megnézed tükörben, és úgy látod?

Vagy a szemeddel látod, tehát nem tükörben, hanem ha nézel, akkor látsz átlátszó fehéres homályt? Mert akkor az pl. lehet üvegtesti homály.

Szerintem menj el szemorvoshoz mielőbb.

2023. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szememmel látom, nem a tükörben.
2023. szept. 14. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt/van ilyen, rohantam szemdokihoz, meg voltam ijedve.

Alaposan megvizsgált réslámpával, üvegtesti homályt diagnosztizált (nincs vele mit tenni, megszokod).

De nézesd meg mindenképpen.

3-as voltam.

2023. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!