Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályos látás ebredes után?...

Homályos látás ebredes után? Ez mit takarhat?

Figyelt kérdés

Vannak napok amikor homalyos szemmel ébredek szoval hogy látok mindent de nem tudom elolvasni a telefont. Akkor pislogok vagy megmosom az arcom es van hogy előbb van hogy később elmúlik.

Vannak napok mikor egyáltalán nem jön elő.

(Ma reggel is elő jött kicsit durvábban meg szokott es talan meg mindig kicsit homályosan látok, viszont fel keltem valamikor hajnalba akkor meg nem volt ilyen)

Szemeszeten voltam azt mondtak minden rendben de ho végén mégegyszer megyek cseppenteni.


Vajon ez mi/mitol lehet?

Van másnak is ilyen problémája?


Az a problema hogy kicsit ijedos vagyok es sokszor azt hiszem hogy nem fog elmúlni stb.



2023. okt. 22. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Öregszel.
2023. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 19 évesen?
2023. okt. 22. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Nekem 40 körül kezdõdött valami hasonló.
2023. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, és mindig is volt. Nem lett sem rosszabb, sem jobb az évek alatt (40 vagyok). Azt nem tudom mitől van.
2023. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szemüvegre van szükséged.

Nézesd meg azért egy szemvizsin

2023. okt. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vérszegény lehetsz.

ajánlott a kék és a vörösáfonya fogyasztása. de sokaknál van ez így és nem biztos h mások annyira észre vennék. az agy is befolyásolja a látást és lehet h az agyad még nem áll át olyan gyorsan ébrenléti állapotokra, hullámokra. tehát lassan ébredős típus vagy. legyen egy lassú szokásod vagy szokásaid. afféle rituáléid. akár este lefekvés előtt.


sokaknál reggel a kávé, haj cicoma, sminkelés, kis torna, zene hallgatás öltözködés közben.


esténként torna, zene hallgatás, olvasás, hangulat fénsek, párologtató nyugtató illatok.


a többi érzéked is jobban reagál az ilyesmikre pl. az illatok a kávé vagy a nyugtató illőolajok. a zenék stb.

jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!