Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ezek a számok nagy romlásra...

Ezek a számok nagy romlásra utalnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltam egy szemüveg üzletben ahová járok szemüveget csináltatni. Itt lehetőség van látás vizsgálatra is.Januárban csináltattam új szemüveget aminek a paraméterei ( puskázok kicsit a papírról, jobb 0.00-2.50cly 10=1.0 ,bal +0.25-2.50cly 170=0.7)


Most itt vagyunk November 22.- napján és újra látás vizsgálaton voltam és ezeket az értékeket tüntették fel:

jobb +0.25D cly:-3.00D = 10

Bal +0.25D cly:-3.00D = 170


El is kezdtünk beszélgetni erről a látszerésszel, hogy nagy romlás-e ez 11 hónap alatt, de aztán végül elterelődött a szó, és már itthon jutott eszembe a dolog


Annyit érdemes tudni a dolgokról hogy tavaly novemberben diagnosztizáltak zöld hályogok nálam, és ez a szemvizsgálat végülis azért is fontos nekem, mert van a csomagjukban éves szinten 7 db szemnyomás mérés. Szemcsepp mellett is hajlamos ingadozni a szemnyomásom így jobb ezt figyelgetni úgy gondolom. A helyi kórházba meg elég döcögősen mennek a dolgok, így nem kívánok egy 5 perces szemnyomás mérésért 3 nap szabadságot kivenni még rám kerül a sor.

Visszakanyarodva az értékekhez. Várom az ötleteket. Előre is köszi a normális válaszokat!



nov. 22. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a zöldhályog hatására változik a szemnyomás, ez módosíthatja a szükséges dioptriát is.
jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!