Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lensmartról lehet cilinderes...

Lensmartról lehet cilinderes szemüveget is rendelni?

Figyelt kérdés

Nagyon felkapott lett most ez az oldal, mert elég jó áron lehet szemüveget venni.Hát megnéztem én is, dioptriát meg tudod adni, meg h ilyen-olyan fokális legyen, kékfény szűrős meg minden.., de azt nem tudom h miújság a cilinderrel.


Valaki esetleg okosabb a témába?



dec. 15. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igen, lehet. Megadhatsz kb. minden létező adatot a lencsével kapcsolatban. Illetve konkretan a szemészeti leletedet fel tudod

tolteni és azalapján megcsinálják. Én rendeltem 2 db dioptriás cilinderes szemüveget szállítással együtt 12 ezer forintért. Január első hetében fog megérkezni, szívesen kifejtem majd a véleményem róla.

dec. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves válaszoló!

Rendelnék én is most onnan.

Beváltak a szemüvegek?

ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolut! Azóta is csak azokat használom, ennyi pénzért kb ingyen volt mindegyik! :D
ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!