Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet ez a szememben?

Mi lehet ez a szememben?

Figyelt kérdés
Kb egy hetig viszketett a jobb szemem, ma este vettem eszre a tükörben hogy konkretan a felső vizvonalamon egy kis potty. Egy pici szemolcs féleséggez tudnám hasonlitani. A viszkes mar átment fajdalomba. Akarmikor pislogok. Nagyon meg rémültem mikor meglattam. Kamillával sikerülhet eltunreni? Vag forduljak orvoshoz?
jan. 25. 02:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most eszre vettem hogy mellette meg van ketto meg kisebb ilyen
jan. 25. 03:03
 2/11 A kérdező kommentje:
A felső vízvonalon buborek szerűek
jan. 25. 03:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah és sárgák
jan. 25. 03:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi de tényleg nagyon megíjedtem :///
jan. 25. 03:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Holnap mutasd meg szemésznek.
jan. 25. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arra vannak a szemorvosok, hogy ezt megmondják!
jan. 25. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

Mi az a vízvonal?


Amúgy szerintem árpa. Nekem a szemhéj peremén szokott lenni. Ki kell nyomni, utána 1 nap,és meggyógyul.

jan. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es: ne ajánljuk már valakinek látatlanban, hogy BÁRMIT is nyomkodjon a szemén! Kérdező, szemészet, beutaló sem kell.
jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Ok. Saját 30 éves tapasztalat. De oké.
jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A saját árpáddal kapcsolatban van 30 éves tapasztalatod, oké, nyomkodd a sajátod, bár nekem is volt, azt sem ajánlott nyomkodni, de mindegy.


De honnan tudod, hogy neki is az van? Főleg, hogy úgy kezded, mi az a vízvonal, szóval abban sem vagy biztos, hol van.

jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!